Uszata Strona - link do strony glownej Uszata Galeria

strona główna kim jest królik? zanim kupisz...
zdrowie dieta opieka FAQ apel
weterynarze Dzień Króliczków prawa zwierząt wydarzenia GALERIA Mapa Króliczych Zmysłów
o stronie
linki i literatura książka Gości
mapa strony piszą o nas... pomoc sąsiedzka

English

 
 
krolik Tamlin - www.uszata.com

Tamlin

Przedstawiam wam Tamlina. Wybór imienia był zadziwiająco trafny. Prawdziwy Tamlin (z pewnej książki) był demonem nocy :) Na szczęście mój Tamlinek demonem nocy już nie jest... Choć zdarzało się, że nieraz w nocy trafiał wraz z cala klatką na korytarz. Zresztą chyba każdy szczęśliwy posiadacz króla przynajmniej raz w życiu to przeżył i wie jak to jest.

<<<Oto ja i moja pierwsza klatka...

Ale tak na co dzień to on nadal jest demonem. Już nawet nie potrafię zliczyć rzeczy przez niego zjedzonych. Zaczynając od kabli od neta, dywanu, ściany, gazet, kartonów, kwiatków, ciuchów (nieopatrznie zostawionych w jego zasięgu) kończąc na zdjęciach a nawet świeczce. Gryzie wszystko co nowego się pojawi i do czego może sięgnąć. Czasem przegina, gdy pod moją nieuwagę np. nabobkuje na potęgę i nasika mi na łóżko (jego ulubione miejsce, do którego jednak nie ma wstępu), ale i tak wszystko mu wybaczam, bo wystarczy że przyjdzie do mnie i wcisnie swój łepek pod moją dłoń zachęcając do głaskania lub zacznie mnie lizać. W takich momentach człowiek sobie uświadamia jak kochane są te małe szkodniki :)

>>> Znów ja. Na tym zdjęciu miałem niecałe 2 miesiące.
Prawda, że śliczny byłem?

krolik Tamlin - www.uszata.com
krolik Tamlin - www.uszata.com

Czasem nazywam mojego malucha również Gruby lub Grucha. Gruby - bo po prostu troszku mu się spasło ;) Zrzucam odpowiedzialność z siebie na zabieg kastracji ;))) Ale musze się przyznać, że ma ze mną za dobrze. Jednak już od dłuższego czasu jest na diecie :) Grucha - bo jak położy uszka po sobie jego pyszczek przybiera kształt gruszki :) Wygląda wtedy niesamowicie.

<<< Upssss! Złapali mnie na gorącym uczynku L I nie zdążyłem ukraść tego cukierka...

Tamlin nie jest jedynym czworonożnym domownikiem. W moim domq jest jeszcze: pies Kudżo (mały kundelek 5lat), z którym mój król ma bardzo dobre układy i sunia Dżina (owczarek niemiecki prawie 2 lata). Dżina traktuje go jednak jak zabawkę wiec niestety nie puszczam Tamlina przy niej wolno (bo nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć).

>>> Hmm morze. Ten szum przyprawił mnie o ból moich uszu... Dlatego też większość spaceru spędziłem w kurtce pod pachą swojej pani. Wlazłbym cały w rękaw, ale niestety miałem mały problem (nie mogłem wcisnąć mojego tyłeczka).

krolik Tamlin - www.uszata.com
krolik Tamlin - www.uszata.com

Mogłabym tak jeszcze pisać i pisać o Tamlinie, ale przecież nie będę nikogo zanudzać wychwalaniem mojego króla ;))) Na koniec dodam ze Tamlinek jest już ze mna prawie 2 lata (urodzinki ma pod koniec lipca). Jest zdrowym, lekko otyłym i wykastrowanym kawalerem :) Trafił do mnie w sumie przez przypadek, ale tego nie żałuję. Pewnego razu po prostu wybrałam się do zoologicznego i ujrzałam tam 3 króliczki. Jednym z nich był Tamlin (wybrałam go, bo oczarował mnie jego biały nosek) :)))
A teraz zapraszam do obejrzenia kilku (-nastu) :) fotek Tamlinka. Pozdrowionka dla innych szczęśliwych posiadaczy królów. No i oczywiście dla samych królów :)
Thengu

<<< Nie chcą dawać podwieczorku? To sam sobie wezmę... Mniami.

krolik Tamlin - www.uszata.com

^^^Przedstawiam państwu moją kuwetę. - Ja ci dam kuwetę! (to moja pani). - Naprawdę nie rozumiem czemu nie podoba jej się jak załatwiam się w tym miejscu.

>>> Co tu dużo pisać... Śliczny jestem i tyle.

krolik Tamlin - www.uszata.com

krolik Tamlin - www.uszata.com
A oto moja 3 już z kolei klatka...Ta jest już naprawdę duża (ale wolałbym mieć jeszcze większy apartament)

>>> Oto Dżina. Ale ona nudna jest... Ciągle tylko stoi i gapi się...
Co ja jakieś mięcho jestem czy co?

krolik Tamlin - www.uszata.com

krolik Tamlin - www.uszata.com

Jestem fotogeniczny i tyle :P

do gory

powrót do Uszatej galerii

data powstania tej strony na Uszatej: 26 sierpnia 2003
data ostatniej modyfikacji tej strony: 26 sierpnia 2003

 

strona główna | kim jest królik? | zanim kupisz... | zdrowie | dieta | opieka | FAQ | apel | weterynarze | Dzień Króliczków
prawa zwierząt | wydarzenia | GALERIA | Mapa Króliczych Zmysłów | o stronie | linki i literatura | książka Gości
mapa strony | piszą o nas... | pomoc sąsiedzka | webmaster

Copyright 2000-2005,
Anna Marczewska www.uszata.com